Eyüpoğlu profil; 1985 yılında kurulmuş, o günden beri cam endüstrisinde yer almaktadır. Kalite anlayışından ödün vermeyerek, müşterilerimizin memnuniyetlerini, gelişen, değişen ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayabilmek için sürekli olarak üretim sürecini iyileştirme, hızlandırma ayrıca ürün kalitesini artırma gayretiyle hizmet vermekteyiz. Alüminyum profil, thiokol, butil, nem alıcı, klips malzemelerini tek bir çatı altında toplayarak; çift cam sektöründe yurtiçi ve yurtdışı pazarında Eyüpoğlu Profil güvenilir ismiyle gün geçtikte hizmet kalitesini daha da artırarak, çevreye saygılı duyarlı bir firma olma kararlılığı oluşturmuştur.

Vizyonumuz:

Müşterilerimizi, iş ortaklarımızı, çalışanlarımızı her zaman memnun eden kalite anlayışından şaşmayan, çevreye duyarlı tercih edilen, kurumsal bir şirket olmaktır.

Misyonumuz:

Her zaman gelişmekte olan yüksek teknolojiye entegrasyonu sağlayarak; izalasyonlu cam üretimi için gerekli malzemelerin üretimindeki hataları minimize ederek kurumsal, sosyal sorumluluklarını yerine getiren, doğaya ve insanlığa saygılı bir şirket olarak faliyet göstereceğiz.

Kalite Politikamız:

Her zaman gelişmekte olan yüksek teknolojiye entegrasyonu sağlayarak; izalasyonlu cam üretimi için gerekli malzemelerin üretimindeki hataları minimize ederek kurumsal, sosyal sorumluluklarını yerine getiren, doğaya ve insanlığa saygılı bir şirket olarak faliyet göstereceğiz.